Başa dön

Kurumsal

HAKKIMIZDA

İlk işimiz heyecanıyla, son işimiz tecrübesiyle ve en iyi işimiz prensibiyle...

2001 yılında temizlik, otomasyon, veri hizmetleri, hasta yönlendirme, yiyecek, peyzaj, ilaçlama ve sosyal hizmetler gibi faaliyet alanlarında insana hizmetin temellerini attığımız bu serüvende, 2014 yılına geldiğimizde Çeken Gayrimenkul Yatırım ismiyle inşaat sektörüne de güçlü bir giriş yaptık. Bugün, Çeken Yapı İnşaat A.Ş. olarak biriktirdiğimiz 19 yıllık müşteri deneyimini, yenilikçi bakış açısı ve modern mimarlık teknolojileriyle harmanlayarak sektörün lokomotifi olma yolunda istikrarlı adımlarla yürüyoruz.

İnşaat sektöründe hizmetin her alanında var olmaya çalışırken; alt yapıdan üst yapıya, restorasyondan peyzaj hizmetlerine kadar yaptığımız her projede dünya standartlarında bir kalite vadediyoruz. Her projeye “ilk işimiz” heyecanıyla, “son işimiz” tecrübesiyle ve “en iyi işimiz” prensibiyle başlayarak, çevre dostu yaşam alanları inşa ediyoruz.

Bugünden yarına hedefimiz; yükselen Türkiye ekonomisinde kendisiyle birlikte ülkesine de değer katan, kazanmak yerine üretmeyi önceliklendiren bir kurum olarak faaliyetlerimizi sürdürmektir.

0
metrekare
İnşaat Alanı
0
aileye
Yaşam Alanı

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz çağın ilerisine geçmek, misyonumuz mükemmelliğe ulaşmak.

Vizyonumuz

Çeken Yapı olarak sektöre adım attığımız günden beri ilkelerimizi kalite ve güven esasları üzerine oturttuk. Geçen bu sürede vizyonumuz, sahip olduğumuz teknolojiyi çağın ilerisine taşımak; felsefemiz, her zaman yeniyi aramak oldu. Bu yenilikçi bakış açımızın yanında, sahip olduğumuz değerleri ve geride kalan 19 yılda kemikleşen kurum kültürümüzü korumaktan da asla vazgeçmedik. Bizi biz yapan büyük ailemizin her bir ferdiyle birlikte geleceğe emin adımlarla yürürken, her zaman kendini geliştiren ve var olduğu coğrafyaya değer katan bir kurum olmaktan dolayı gururluyuz.

Misyonumuz

Modern mimarinin tüm enstrümanlarını kullanarak global ölçekte muadilleriyle yarışan bir kurum olarak, mükemmelliği kendine gaye edinen hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Yaşam alanları inşa ederken teknolojinin yanı sıra, konforu ve estetiği de ön planda tutarak yaptığımız işe sanat katıyor olmanın keyfini yaşıyoruz. Attığımız her adımda teknolojiden sonuna kadar faydalanırken, yaşadığımız çevreye karşı olan sorumluluğumuzun da bilincindeyiz. Tüm projelerimizi henüz plan aşamasındayken, çevreye duyarlı bakış açısıyla değerlendiriyor ve hassasiyetle projelendiriyoruz. Çünkü doğa bizim nefesimiz ve nefes almadan yaşamak mümkün değil.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Süleyman ÇEKEN

2001 yılında Diyarbakır’da temizlik hizmetleri ile başlayan yolculuğumuz, Ankara’da temizlik, otomasyon, veri hizmetleri, hasta yönlendirme, yiyecek, park-bahçe peyzaj hizmetleri, ilaçlama, sosyal hizmetler ile devam etmiş ve 2014 yılında kurulan Çeken Gayrimenkul Yatırım şirketiyle inşaat alanında da hizmet vermeye başlamıştır.  Bugün Çeken Yapı İnşaat olarak ana felsefemiz, “en fazla kazanan” olmak yerine, yaptığı işin “en iyisi” olmayı başarmaktır. Attığımız yenilikçi adımlarla şirketimizi, tıpkı hayal ettiğimiz gibi bugünlere getirdik, aynı azim ve kararlılıkla yeni hedef ve projelerle geleceğe taşıyoruz.

Grup olarak önümüzde rol model aldığımız, büyümesine güçlü adımlarla devam eden Türkiye var. Bu anlayışla, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda gerek ülkemizdeki gerekse dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve beraberinde değişimin öncüsü olmaya kararlı bir şekilde devam ediyoruz. Türkiye’mizin istikrarlı büyüme hedefleri doğrultusunda, bir yandan binlerce aileye istihdam sağlarken, diğer yandan yeni hedeflerimizle ve ürettiğimiz projelerle ülke ekonomisine katma değer sağlamayı sürdürüyoruz. İhtiyaçları çok iyi analiz ederek fark yaratan, sürdürülebilir çözümlerimizle yeni akımların öncüsü olma cesaretini gösteriyor, daima daha iyiyi ve daha mükemmeli hedefliyoruz. Planlı ve disiplinli çalışmanın sonucunda geldiğimiz noktada tüm ekibimizle; dürüstlük, yenilikçilik, insana ve çevreye saygılı olmak ilkelerinden ödün vermeden gelecek hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Hayata değer katan iş anlayışımızı paylaşan ve bize sonsuz güven duyan çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ederim.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Günün sonunda
karşılaştığımız mutlu yüzler
en büyük kazancımız.

Çeken Yapı Kalite Politikası

Çeken Yapı olarak insana verdiğimiz değeri, sarf ettiğimiz malzemeden onu işleyen teknolojiye, sağladığımız ekipmandan onu kullanan işçiye, altyapıdan üst yapıya kadar her bir detayda birinci sınıf kaynak kullanarak göstermeye çalışıyoruz.

Biz betona değil insana yatırım yapıyoruz, iç boş binalar değil yaşayan alanlar inşa ediyoruz ve bu alanlara ruh veren insanların hayatını güzelleştirecek her detayı incelikle planlıyoruz. Günün sonunda karşılaştığımız mutlu yüzler en büyük kazancımız.